Ostravainfo!!! Oficiální průvodce ostravou

Restaurace a bistra

Restaurace Skalka

Restaurace a bistra

Restaurace Skalka

Vytvořili jsme pro Vás příjemné prostředí, kde máte možnost ochutnat jak naše speciality, tak i českou klasiku.
Zakládáme si na sezónnosti, proto v každém ročním období dochází k obměnám našeho jídelního lístku a Vy tak můžete ochutnat jídla z aktuálních čerstvých surovin od našich lokálních dodavatelů.

Restaurace Skalka Vám v každém ročním období má co nabídnout. V zimním období Vás prohřeje krb, na jaře a na podzim využijete naši zastřešenou terasu s teplomety a naopak v letním období můžete využít velkou letní terasu. Pro menší oslavy Vám nabízíme salónek vedle restaurace pro 25-30 osob.

Svatby

Umístění areálu Skalka, v přírodě u lesa, je ideálním prostředím pro svatební hostinu. Pro tuto slavnostní chvíli je pro Vás k dispozici sál v prvním patře s kapacitou přibližně pro 80 osob a venkovní terasou pro 50 osob. Po dohodě pro Vás připravíme venkovní obřad na terase u Anděla.

Bistro

V nejnižší části budovy jsme otevřeli Bistro s kapacitou přibližně pro 60 osob, kde si máte možnost odpočinout v zimním období během lyžování a v létě odtud pozorovat své děti, dovádějící na atrakcích. K dokonalému relaxu Vám nabídneme výběr z rychlých jídel a čepovaných nápojů.

Meetingy

Hledáte prostor k pořádání firemní akce, prezentace nebo meetingu? I toto Vám Restaurace Skalka může nabídnout. K dispozici je pro Vás malý sál s kapacitou cca 30 osob, nebo velký konferenční sál s kapacitou cca 100 osob. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, oddělená terasa a technická podpora (projektor, notebook, zvuková aparatura, flipchart).

Připravíme pro Vás snídaňové menu, coffee break, nápojový stůl včetně občerstvení dle Vašich požadavků formou servírovaného menu či rautu.

Dětské oslavy

Plánujete tematickou dětskou oslavu? Kontaktujte nás! Stačí si jen zajistit termín a vše pro vás zajistíme od balónků po doprovodný program, kouzelnici nebo sportovní aktivity s našimi instruktory.

Jsme schopni zajistit dopravu v oblasti Ostravy.

Bezplatné parkoviště je k dispozici přímo v areálu.

Je také možno zdarma využít připojení internetu přes wi-fi.

GALERIE

Restaurace SkalkaRestaurace SkalkaRestaurace Skalka

ADRESA

Restaurace Skalka

Vřesinská 231/211
Ostrava
70800


Tel.: +420 731 131 982

www.skalkaostrava.com 


   


E-mail: info@skalkaostrava.com

Turistická informační centra OSTRAVAINFO!!!

Pobočka Elektra

Infocentrum Elektra

Jurečkova 1935/12

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Věž

Infocentrum Věž

Prokešovo náměstí 1803/8

Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Přívoz

Infocentrum Přívoz

Nádražní 164/215

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Svinov

Infocentrum Svinov

Peterkova 1152/14

721 00 Ostrava Svinov

Pobočka Jih

INFO JIH!!!

Horní 1664/63a

70030 Ostrava - Jih

Tourist Information Offices OSTRAVAINFO