Ostravainfo!!! Oficiální průvodce ostravou

CZ
EN PL

Aktuality

Český divadelní Netflix

Publikováno: 14.12.2020

Ostravské Divadlo Mír, známé i díky show Tři Tygři, spouští vlastní video platformu MirPlay.cz, která divákům nabídne exkluzivní obsah v podobě filmových inscenací, skečů Třech Tygrů, záznamů divadelních představení, ale i nových filmů či seriálů. Diváci se mohou těšit na kvalitní podívanou, kdy v případě filmových inscenací dochází k jedinečné symbióze divadelních textů a filmového přístupu k natáčení. Online platforma MírPlay, která je naprostou novinkou i v celostátním měřítku, je spuštěna od 10. prosince a diváci do ní mají mít přístup za měsíční předplatné 90 Kč.

Na MírPlay najdou diváci i veškerý obsah z YouTube kanálů Divadla Mír a Třech Tygrů. Na rozdíl od YouTube však nejsou na MírPlay rušeni reklamami a každé nové video zde bude mít premiéru s určitým předstihem před YouTube. Některá videa jsou navíc k vidění pouze na této platformě. Diváci se již nyní mohou těšit například na filmové inscenace Smrt talentovaného vepře a Porota, film Ruchoth Raoth, záznam divadelního představení Bull, nebo na nové skeče a záznamy představení Třech Tygrů z klubu Heligonka.

Největší hodnotu platformy vidí Čuba v přístupu ke dvěma novým filmům, které se právě dokončují a budou dostupné pouze na MírPlay. „Konkrétně se jedná o filmovou adaptaci autorské inscenace Trochu hodně mimo Štěpána Kozuba a Davida Vyhnánka s názvem Riško a Fučo: Na konci cesty. Další velkou novinkou bude film Volným pádem od Štěpána Kozuba, v hlavní roli s Robinem Ferrem, který uvedeme začátkem příštího roku,“ doplňuje Čuba. Na MírPlay se připravuje také filmová inscenace divadelní hry Karla Čapka Adam Stvořitel, která se již dlouhou dobu na divadelních jevištích neobjevila a takto zfilmována bude dokonce úplně poprvé. Na Štědrý den se mohou fanoušci „tygřího humoru“ těšit na speciální vánoční video skeč Třech Tygrů, ve kterém se objeví i jedna velká žijící herecká legenda.

Další informace naleznete na webu zde a sociálních sítích zde.

MirPlay.cz


Zpět na aktuality

Turistická informační centra OSTRAVAINFO!!!

Pobočka Elektra

Infocentrum Elektra

Jurečkova 1935/12

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Věž

Infocentrum Věž

Prokešovo náměstí 1803/8

Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Přívoz

Infocentrum Přívoz

Nádražní 164/215

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Svinov

Infocentrum Svinov

Peterkova 1152/14

721 00 Ostrava Svinov

Pobočka Jih

INFO JIH!!!

Horní 1664/63a

70030 Ostrava - Jih

Tourist Information Offices OSTRAVAINFO