Ostravainfo!!! Oficiální průvodce ostravou

CZ
EN PL

Aktuality

Další dva nové jízdenkomaty v Porubě

Publikováno: 30.11.2020

Ke stávajícím 17 jízdenkomatům přidal Dopravní podnik Ostrava (DPO) další dva nové v městské části Ostrava-Poruba. Ode dneška tak bude možné zakoupit a dobíjet Kreditní jízdenky a dobíjet ODISky také u zastávky Poruba vozovna a Duha.  

„Permanentně se snažíme reagovat na potřeby našich cestujících i jednotlivých ostravských městských obvodů. Už v minulosti jsme nové automaty v Porubě slíbili, teď náš slib plníme. Věřím, že tímto krokem opět zjednodušíme nákup a správu Kreditních jízdenek mnoha obyvatelům Poruby a také těm, kteří zde přestupují,“ říká generální ředitel DPO Daniel Morys. 

V Ostravě je nyní celkem 19 jízdenkomatů, které jsou umístěny na frekventovaných zastávkách a u významných přestupních uzlů. V jízdenkomatu je možné také dobíjet elektronickou peněženku na již dříve pořízené Kreditní jízdence, která má platnost až 1 rok, nebo na kartě ODISka, převádět kredit z jedné Kreditní jízdenky na druhou a zakoupit 3denní jízdenku. V jízdenkomatu je možné platit českými a euro bankovkami a také platební kartou. DPO pořídil první nové jízdenkomaty na Kreditní jízdenky na přelomu loňského roku, když v rámci kampaně BezpapírOVA zrušil prodej a následně platnost papírových jízdenek. 

Nový jízdenkomat v PoruběNový jízdenkomat v Porubě


Zpět na aktuality

Turistická informační centra OSTRAVAINFO!!!

Pobočka Elektra

Infocentrum Elektra

Jurečkova 1935/12

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Věž

Infocentrum Věž

Prokešovo náměstí 1803/8

Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Přívoz

Infocentrum Přívoz

Nádražní 164/215

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Svinov

Infocentrum Svinov

Peterkova 1152/14

721 00 Ostrava Svinov

Pobočka Jih

INFO JIH!!!

Horní 1664/63a

70030 Ostrava - Jih

Tourist Information Offices OSTRAVAINFO