Ostravainfo!!! Oficiální průvodce ostravou

CZ
EN PL DE

Aktuality

Vánoční výzdoba svítí před Novou radnicí

Publikováno: 29.11.2020

V předvečer první adventní neděle, v sobotu 28. listopadu, se rozsvítila vánoční výzdoba na Prokešově náměstí před Novou radnicí.

 

Jako spousta obdobných akcí, i rozsvícení vánočního stromu se letos kvůli aktuálně platným omezením konalo bez doprovodného programu. Rozsvícení však bylo možné sledovat na facebookových a webových stránkách města on-line od 18. hodiny.

 

„V tomto roce se, bohužel, nebudeme moci potkat před radnicí osobně. Nicméně věřím, že si lidé tuto událost užijí i takto na dálku.  A v rámci on-line přenosu jsme pro ně připravili i malý hudební dárek,“ zval na nezvyklé zahájení adventu ostravský primátor Tomáš Macura.

 

Malým hudebním dárkem se ukázal zpěvák Martin Chodúr. Ten, za doprovodu klávesisty Vlastimila Šmídy, zazpíval z radničního balkónu několik vánočních písní. Poslední na programu byl známý hit Leonarda Cohena Hallelujah.

 

„Věřím a doufám, že letošní Vánoce, i když jsou tak jiné v mnoha ohledech, budou i jiné v tom, že konečně napadne a sníh a Vánoce budou bílé tak, jak si je pamatujeme z dětství a jak je vidíme v pohádkách a jak je máme všichni rádi,“ uvedl během svého krátkého vystoupení na radničním balkónu Martin Chodúr.

 

Záznam ze slavnostního rozsvícení vánoční výzdoby Prokešova náměstí a Nové radnice: 

www.facebook.com/mesto.ostrava

www.youtube.com/user/OstravaMesto

Vánoční výzdoba svítí před Novou radnicíVánoční výzdoba svítí před Novou radnicíVánoční výzdoba svítí před Novou radnicíVánoční výzdoba svítí před Novou radnicíVánoční výzdoba svítí před Novou radnicíVánoční výzdoba svítí před Novou radnicíVánoční výzdoba svítí před Novou radnicíVánoční výzdoba svítí před Novou radnicíVánoční výzdoba svítí před Novou radnicíVánoční výzdoba svítí před Novou radnicíVánoční výzdoba svítí před Novou radnicíVánoční výzdoba svítí před Novou radnicíVánoční výzdoba svítí před Novou radnicí


Zpět na aktuality

Turistická informační centra OSTRAVAINFO!!!

Pobočka Elektra

Infocentrum Elektra

Jurečkova 1935/12

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Věž

Infocentrum Věž

Prokešovo náměstí 1803/8

Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Přívoz

Infocentrum Přívoz

Nádražní 164/215

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Svinov

Infocentrum Svinov

Peterkova 1152/14

721 00 Ostrava Svinov

Pobočka Jih

INFO JIH!!!

Horní 1664/63a

70030 Ostrava - Jih

Tourist Information Offices OSTRAVAINFO