Ostravainfo!!! Oficiální průvodce ostravou

CZ
EN PL DE

Aktuality

Ostravské Vánoce v omezeném režimu

Publikováno: 28.11.2020

V pátek 27. listopadu začaly v centru Ostravy tradiční Ostravské Vánoce. Kvůli koronavirové pandemii letos bez kulturního programu a s mnohem menším počtem prodejních stánků. V nich lze navíc prodávat za přísných bezpečnostních opatření jen omezený sortiment.

Hodně viditelnou letošní novinkou je 32 metrů vysoké vyhlídkové kolo, které září a bliká na Masarykově náměstí. Svézt se na něm lidé, opět kvůli hygienickým opatřením, nemohou. Živé koncerty, jejichž maraton každý rok o adventu na Masarykově náměstí probíhal, vystřídala letos reprodukovaná hudba. Nekonalo se také žádné slavnostní rozsvícení vánočního stromu.

Prodejci ve stáncích nabízejí především vánoční dekorace, různé pochutiny nebo přírodní kosmetiku. Stánky jsou otevřeny od 12 do 18 hodin.

Ostravské Vánoce v centru města potrvají až do 23. prosince.

Ostravské Vánoce v omezeném režimuOstravské Vánoce v omezeném režimuOstravské Vánoce v omezeném režimuOstravské Vánoce v omezeném režimuOstravské Vánoce v omezeném režimuOstravské Vánoce v omezeném režimuOstravské Vánoce v omezeném režimuOstravské Vánoce v omezeném režimuOstravské Vánoce v omezeném režimuOstravské Vánoce v omezeném režimu


Zpět na aktuality

Turistická informační centra OSTRAVAINFO!!!

Pobočka Elektra

Infocentrum Elektra

Jurečkova 1935/12

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Věž

Infocentrum Věž

Prokešovo náměstí 1803/8

Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Přívoz

Infocentrum Přívoz

Nádražní 164/215

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Svinov

Infocentrum Svinov

Peterkova 1152/14

721 00 Ostrava Svinov

Pobočka Jih

INFO JIH!!!

Horní 1664/63a

70030 Ostrava - Jih

Tourist Information Offices OSTRAVAINFO