Ostravainfo!!! Oficiální průvodce ostravou

CZ
EN PL

Aktuality

OSTRAVAINFO!!! má svůj první elektromobil

Publikováno: 1.11.2020

Společnost Černá louka s.r.o. dlouhodobě usiluje o trvale udržitelné podnikání, které přistupuje ohleduplně k životnímu prostředí. Proto jsme požádali o finanční podporu, v rámci operačního „Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost“, na pořízení elektromobilu. Projekt s názvem Elektromobil nahrazuje diesel byl schválen. Následně jsme pořídili do firemní flotily nový elektromobil Nissan eNV200 Evalia. Nahrazeno bylo staré dieselové auto novým nízkoemisním vozem, který je mnohem lepším řešením, jak z hlediska exhalací, tak i provozních nákladů, do městského prostředí.

Sloužit bude především potřebám destinačního managementu Ostravy, mezi jehož činnosti spadá provoz infocenter Ostravainfo!!!, ale také prezentace statutárního města Ostrava např. na veletrzích, festivalech a dalších společensko-kulturních akcích nejen u nás v regionu.  Nový elektromobil najde uplatnění především při zásobování ostravských infocenter, ale také jako mobilní infocentrum při výše uvedených akcích.

Díky nízkým provozním nákladům, vhodnosti i praktičnosti elektromobilu pro městskou infrastrukturu, tak společnost Černá louka s.r.o. získala skvělého parťáka pro trvale udržitelné podnikání.

Elektromobil bylo pořízen za finančního přispění statutárního města Ostrava a ministerstva Průmyslu a obchodu (OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, projekt:Elektromobil nahrazuje diesel).

 

OSTRAVAINFO!!! má svůj první elektromobilOSTRAVAINFO!!! má svůj první elektromobilOSTRAVAINFO!!! má svůj první elektromobilOSTRAVAINFO!!! má svůj první elektromobil


Zpět na aktuality

Turistická informační centra OSTRAVAINFO!!!

Pobočka Elektra

Infocentrum Elektra

Jurečkova 1935/12

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Věž

Infocentrum Věž

Prokešovo náměstí 1803/8

Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Přívoz

Infocentrum Přívoz

Nádražní 164/215

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Svinov

Infocentrum Svinov

Peterkova 1152/14

721 00 Ostrava Svinov

Pobočka Jih

INFO JIH!!!

Horní 1664/63a

70030 Ostrava - Jih

Tourist Information Offices OSTRAVAINFO