Ostravainfo!!! Oficiální průvodce ostravou

CZ
EN PL DE

Aktuality

Ostrava hostí světové mistrovství v aerobiku

Publikováno: 1.11.2022

Česká republika je letos hostitelem Mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness týmech. Do ostravské haly Gong se tak 2. až 4. listopadu sjedou závodníci z celé planety. Po dlouhé covidové pauze jde o dlouho očekávaný, vytoužený šampionát a čeští závodníci – navzdory velké konkurenci, zejména z Austrálie a Belgie – hodlají ukázat, že jsou právem považováni za světovou špičku v tomto sportu.

 

11 zemí světa

Na Mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness týmech se v Ostravě s těmi nejvypilovanějšími sestavami utkají závodníci z celkem 11 zemí světa – z Austrálie, Belgie, České republiky, Francie, Německa, Maďarska, Indie, Nového Zélandu, Polska, Jižní Afriky a Švýcarska.

„Velké naděje vkládáme do letošní mistryně České republiky v kategorii dospělých žen, Viktorie Prokopové. Ta na říjnovém mistrovství ČR předvedla naprosto perfektní výkon a svou performancí dokáže strhnout k nadšení diváky, což v hale vždy vytvoří krásnou atmosféru. Doufáme, že se jí vystoupení na světovém šampionátu povede na maximum. Očekávají ji totiž soupeřky světového formátu, jako je například Belgičanka Lissa Van Brande, mistryně světa z roku 2017, nebo nástupkyně nové generace Luka Torfs a Nele Boddin. Z Australanek budou velkými konkurentkami Victoria Lee a Tahnee Bratanavicius,“ říká Jana Havrdová, prezidentka Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz, který je spolu s FISAF International pořadatelem akce.

 

Čekají se sportovní dramata

Po dlouhé pauze, kdy se světové mistrovství nemohlo konat, jsou tak všichni závodníci perfektně připraveni a na diváky v ostravské hale čeká spousta sportovních dramat, a to ve všech kategoriích – ať už dospělých, juniorů nebo kadetů.

Vstupenky na šampionát zájemci zakoupí v hale Gong v den konání soutěže.

 

Více informací na: www.fisaf.cz a www.fisafinternational.com

Ostrava hostí světové mistrovství v aerobikuOstrava hostí světové mistrovství v aerobikuOstrava hostí světové mistrovství v aerobikuOstrava hostí světové mistrovství v aerobiku


Zpět na aktuality

Turistická informační centra OSTRAVAINFO!!!

Pobočka Elektra

Infocentrum Elektra

Jurečkova 1935/12

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Věž

Infocentrum Věž

Prokešovo náměstí 1803/8

Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Přívoz

Infocentrum Přívoz

Nádražní 164/215

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Svinov

Infocentrum Svinov

Peterkova 1152/14

721 00 Ostrava Svinov

Pobočka Jih

INFO JIH!!!

Horní 1664/63a

70030 Ostrava - Jih

Tourist Information Offices OSTRAVAINFO