Ostravainfo!!! Oficiální průvodce ostravou

CZ
EN PL DE

Aktuality

Léto v Komenského sadech

Publikováno: 5.8.2022

Po Praze a Olomouci je Ostrava třetím a posledním městem, kde se lidé mohou setkat s oblíbenými zpěváky ÓČKO TV. Do Ostravy přijedou zpěváci ve čtvrtek 18. srpna v rámci Léta v Komenského sadech. Vstup je zdarma.

 

ÓČKO Tour De Park

Hlavními hvězdami outdoorových koncertů nazvaných ÓČKO Tour De Park  bude Sofian Medjmedj (v 17:30 hod), který byl hudebními žurnalisty nominován mezi sedm největších objevů minulého roku na Cenách Anděl, a zpěvák a influencer Jan Bendig (v 19:30 hod) – ten se u nás proslavil díky soutěži SuperStar.

Dále se představí hudebník Michael Petr, který pro ostravskou zastávku chystá lekce salsy a mistrovské taneční vystoupení. Celou akcí bude provázet moderátor Vilda Šír, známý z reality show Love Island. 

 

Barmanská show i dětská zóna

Nebude chybět ani doprovodný program partnerů akce, například Finlandia barmanská show a soutěž o jejich produkty ve Finlandia zóně. V Mazagrande zóně proběhne ochutnávka letních drinků ve spojení kávy s tonikem, na děti čeká zábava v Mora dětské zóně. After party 90´s Dj si návštěvníci užijí od 20:30 hodin.

Návštěvníci si poslechnou super kapely a setkají se, a dle zájmu i vyfotografují s oblíbenými interprety, které znají z ÓČKA.

ÓČKO Tour De Park začíná 18. srpna v 16 hodin v Komenského sadech - oblast ulice U Parku, psí loučka.

Zastávka hudební televize ÓČKO v Ostravě je součástí kulturního Léta v Komenského sadech, které pro letošní prázdniny připravilo Centrum kultury a vzdělávání (CKV). „Z našeho programu si určitě vybere každá generace, ÓČKO Tour De Park je určena právě mladému publiku,“ říká ředitelka CKV Marcela Heříková.

Více na www.ckv-ostrava.cz a facebooku CKV.

Léto v Komenského sadechLéto v Komenského sadech


Zpět na aktuality

Turistická informační centra OSTRAVAINFO!!!

Pobočka Elektra

Infocentrum Elektra

Jurečkova 1935/12

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Věž

Infocentrum Věž

Prokešovo náměstí 1803/8

Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Přívoz

Infocentrum Přívoz

Nádražní 164/215

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Svinov

Infocentrum Svinov

Peterkova 1152/14

721 00 Ostrava Svinov

Pobočka Jih

INFO JIH!!!

Horní 1664/63a

70030 Ostrava - Jih

Tourist Information Offices OSTRAVAINFO