Ostravainfo!!! Oficiální průvodce ostravou

CZ
EN PL

Aktuality

Colours of Ostrava a nejlepší ročník v historii

Publikováno: 23.5.2022

Festival Colours of Ostrava se po dvouleté vynucené koronavirové pauze vrací – naživo, naplno, s prvotřídním programem světových hvězd, bez omezení, ve velikosti i atmosféře, jak byli návštěvníci zvyklí před pandemií.

 

Zážitky není možné nahradit

„Můžeme slíbit nejlepší ročník v historii. Nejen díky programu předních světových hvězd, ale především díky tomu, že to bude první plnohodnotný ročník po koronavirové pandemii. Že se společně sejdeme s našimi fanoušky a užijeme si po dlouhé době živou hudbu a živou kulturu. Tyto zážitky není možné nijak nahradit a všichni si je uchováme dále. Takže slibujeme, že atmosféra bude neopakovatelná,“ zve na letošní Colours of Ostrava ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Letos již 19. ročník se uskuteční od 13. do 16. července v Dolních Vítkovicích. Organizátoři zveřejnili, kdy vystoupí hlavní hvězdy festivalu.

První festivalový den, ve středu, to budou Twenty One Pilots, ve čtvrtek The Killers a Franz Ferdinand, LP v pátek a v sobotu vše zakončí Martin Garrix.

 

Z 32 zemí světa

Středeční zahájení obstará unikátní jednorázovou performancí soubor nového cirkusu Cirk La Putyka se studenty Kyjevské akademie divadelního a cirkusového umění, kteří díky okamžité akci členů souboru našli v Praze útočiště před válkou.

Poté se rozběhne čtyřdenní maraton koncertů na mnoha scénách. Přijedou kapely a hudebníci nejrůznějších žánrů z 32 zemí světa.

Program festivalu také nabídne worshopy, filmy či výtvarné instalace. Návštěvníci mohou využít stanové městečko u Slezskoostravského hradu, ČEZ Family park s bohatým rodinným programem i slevy na vstupy do ostravských turistických cílů.

Více na www.colours.cz

Colours of Ostrava a nejlepší ročník v historiiColours of Ostrava a nejlepší ročník v historiiColours of Ostrava a nejlepší ročník v historiiColours of Ostrava a nejlepší ročník v historiiColours of Ostrava a nejlepší ročník v historiiColours of Ostrava a nejlepší ročník v historii


Zpět na aktuality

Turistická informační centra OSTRAVAINFO!!!

Pobočka Elektra

Infocentrum Elektra

Jurečkova 1935/12

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Věž

Infocentrum Věž

Prokešovo náměstí 1803/8

Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Přívoz

Infocentrum Přívoz

Nádražní 164/215

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Svinov

Infocentrum Svinov

Peterkova 1152/14

721 00 Ostrava Svinov

Pobočka Jih

INFO JIH!!!

Horní 1664/63a

70030 Ostrava - Jih

Tourist Information Offices OSTRAVAINFO