Ostravainfo!!! Oficiální průvodce ostravou

CZ
EN PL DE

Aktuality

Ostravské doubledeckery nově obsluhují také zastávku Most Pionýrů

Publikováno: 9.7.2021

Prázdninová linka č. 88 je opravdovou turistickou lahůdkou. O víkendech jezdí mezi nejoblíbenějšímí cestovatelskými atrakcemi ve městě. Spojuje ostravskou zoo a Dolní oblast Vítkovice. Nově však v obou směrech obsluhuje zastávku Most Pionýrů, která téměř sousedí s dalším turistickým lákadlem - Vyhlídkovou věží Nové radnice. Z věže je krásný výhled na celé město a široké okolí, poznáte tak Ostravu se všemi jejími kontrasty. Pokud budete mít zájem dozvědět se více informací, jak o historii, tak současnosti města, můžete využít služeb průvodců, kteří sídlí v infocentru pod věží a rádi poskytnou na vyhlídkovém ochozu ve výšce 73 metrů výklad.

Pokud vám však pohledy z výšky nevoní, můžete se vydat alespoň na příjemnou procházku centrem města. Vystoupit můžete také na zastávce Stodolní. A co v centru? V některém z našich infocenter OSTRAVAINFO!!! požádejte o "Průvodce do kapsy", kde najdete tipy na procházky, podniky nebo kulturu. Stáhnout si jej můžete také v pdf verzi zde.

Linka 88 jezdí v soboty a neděle od 8:45 do 18:15 v půlhodinových intervalech. Jízdní řád najdete zde.

Ostravské doubledeckery nově obsluhují také zastávku Most PionýrůOstravské doubledeckery nově obsluhují také zastávku Most PionýrůOstravské doubledeckery nově obsluhují také zastávku Most Pionýrů


Zpět na aktuality

Turistická informační centra OSTRAVAINFO!!!

Pobočka Elektra

Infocentrum Elektra

Jurečkova 1935/12

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Věž

Infocentrum Věž

Prokešovo náměstí 1803/8

Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Přívoz

Infocentrum Přívoz

Nádražní 164/215

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Svinov

Infocentrum Svinov

Peterkova 1152/14

721 00 Ostrava Svinov

Pobočka Jih

INFO JIH!!!

Horní 1664/63a

70030 Ostrava - Jih

Tourist Information Offices OSTRAVAINFO