Ostravainfo!!! Oficiální průvodce ostravou

15,2  15,2°

Předpověd

Aktuality

Colours of Ostrava: zahájeno

Publikováno: 19.7.2018

Za deštivého počasí začal ve středu 18. července v Dolní oblasti Vítkovic festival Colours of Ostrava. „Mísí se ve mně všechny emoce, protože nám prší, a to není vždy příjemné,“ svěřovala se se svými pocity těsně před zahájením festivalu jeho ředitelka Zlata Holušová.

„Letošní festival bude vzrušující, emočně nabitý, a i když bude pršet, tak si to užijeme,“ slíbila Holušová. Déšť se nakonec přece jenom chvílemi uklidnil, pódia i prostranství před nimi se zaplnila a areálem opět proudily tisícové zástupy. Tentokrát v barevných pláštěnkách.

Ani pořadatelé Colours of Ostrava neopomněli stoleté výročí Československa – zahájení provázelo vystřelení mraků konfet v barvách československé trikolory. Ve stejných barvách svítí od středeční noci také Bolt Tower.

V prvním festivalovém dni tak lidé tleskali hlavním hvězdám večera N.E.R.D., stejně jako kapelám Banditos nebo Jeremy Loopsovi. Plno bylo také na besedách. Ať už s „otcem zakladatelem“ Dolní oblasti, vítkovickým ředitelem Janem Světlíkem nebo na scénách Melingpotu, kde vystupovali mimo mnoha jiných Tomáš Sedláček či Václav Cílek .

Počasí se má umoudřit zejména v druhé půli čtyřdenního festivalu. „V pátek a v sobotu to bude veliká oslava slunce,“ těší se Zlata Holušová.

Jan Král

Colours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájenoColours of Ostrava: zahájeno


Zpět na aktuality

Ostravou s průvodci

Připravili jsme pro Vás nabídku procházek po Ostravě i výletů do okolí.

zobrazit prohlídky Tématické prohlídky s průvodci

Vyhlídková věž

Vyhlídková věž je nejvyšší radniční věží
u nás.

zobrazit informace Vyhlídková věž
Pobočka Elektra

Pobočka Elektra

Jurečkova 1935/12

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Věž

Pobočka Věž

Prokešovo náměstí 1803/8

Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Přívoz

Pobočka Přívoz

Nádražní 164/215

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Svinov

Pobočka Svinov

Peterkova 1152/14

721 00 Ostrava Svinov

Pobočka letiště

Pobočka Letiště

Příletová hala Letiště Leoše Janáčka

Mošnov 401, Mošnov, 742 51

Pobočka Karolina

Pobočka Karolina

Jantarová 3344/4

702 00 Moravská Ostrava