Ostravainfo!!! Oficiální průvodce ostravou

CZ
EN PL DE

Akce v Ostravě

Sylvie Bee & Václav Kramář: Jaro s tóny Francie

Různé

Přijďte na koncert ostravské zpěvačky Sylvie Bee, díky jejímuž výraznému, expresivnímu pojetí hudby a projevu, se přenesete do zákoutí francouzských kaváren nebo rušných pařížských bulvárů.

  • 12. dubna 2023
  • 19:00
  • Centrum Pant

Sylvie Bee se šansonu věnuje již více než deset let. Spolupracuje s výraznými hudebními osobnostmi Moravskoslezského kraje (Rudy Horvat, Eva Mitáčková....), ale také například s šansoniérem Joelem Brosem. V roce 2011 získala první místo na mezinárodní soutěži v interpretaci frankofonní písně, která se konala ve Splitu.

Několikrát vystupovala na Festivalu v ulicích, který je součást multižánrového hudebního festivalu Colours of Ostrava. Vystupovala v pořadech Kultura.cz České televize či Dobré ráno s Českou televizí, několikrát byla hostem Českého rozhlasu Ostrava.
Do jejího repertoáru patří známé písně nejen Edith Piaf, J. Brela, Ch. Aznavoura, ale i Hany Hegerové či Marty Kubišové.

Václav Kramář působí jako hráč na klávesové nástroje v různých hudebních formacích (např. jazzbarockní částečně autorský projekt Ostaš , dále projekt Sporcelain houslisty Pavla Šporcla, částečně autorská poprocková formace Gazdina Roba, jazzrockové seskupení RHG kolem ostravského kytaristy Rudy Horvata, fusion-projekt jazzu a world music opavského kytaristy Petra Uviry Heimat, či autorský projekt jazzrockových chansonů na české básnické texty Bluesonety).

Jak se na akci dostanete:

Zadejte název zastávky nebo ulice, odkud chcete vyrazit, a najděte si nejlepší dopravní spojení.

GALERIE

Sylvie Bee & Václav Kramář: Jaro s tóny FrancieSylvie Bee & Václav Kramář: Jaro s tóny FrancieSylvie Bee & Václav Kramář: Jaro s tóny FrancieSylvie Bee & Václav Kramář: Jaro s tóny Francie

VSTUPENKY

V prodeji

250,-


KOUPIT VSTUPENKY

MÍSTO AKCE

Centrum Pant

Čs. legií 22
Moravská Ostrava a Přívoz
70200


www.centrum-pant.eu

DALŠÍ AKCE v místě (4)

Turistická informační centra OSTRAVAINFO!!!

Pobočka Elektra

Infocentrum Elektra

Jurečkova 1935/12

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Věž

Infocentrum Věž

Prokešovo náměstí 1803/8

Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Přívoz

Infocentrum Přívoz

Nádražní 164/215

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Svinov

Infocentrum Svinov

Peterkova 1152/14

721 00 Ostrava Svinov

Pobočka Jih

INFO JIH!!!

Horní 1664/63a

70030 Ostrava - Jih

Tourist Information Offices OSTRAVAINFO