Ostravainfo!!! Oficiální průvodce ostravou

CZ
EN PL DE

Akce v Ostravě

Cirkus Kabát 2021

Rock a pop

  • 07. srpna 2021
  • 20:00
  • Národní kulturní památka Dolní oblast Vítkovice

Kabát Turné 2020, aktuálně 2021 se nedá odjet. Takže překládáme již podruhé na podzim 2022. Aktuálně dáváme dohromady náhradní termíny. Jaro jsme zavrhli, protože nevěříme vládním opatřením, je tam ply off extraligy a zároveň se pořadatelé dalších akcí zoufale snaží na jaro přeložit své již několikrát zrušené koncerty. V našem případě je to nerealizovatelné, protože překládáme 21 koncertů, a to je bohužel vše úplně jinak. My to musíme odjet vkuse bez velkých pauz, a to aktuálně nelze z výše uvedených důvodů.

Proto jsme se na poslední chvíli rozhodli, že připravíme v rámci aktuálních možností open air turné Cirkus Kabát 2021. Prostě nás to vše už opravdu štve, a chceme hrát, a potkat se s Vámi! Naplánovali jsme na Kabát neuvěřitelných 27 měst! Je to celé koncipované do regulérního cirkusového šapitó, které ale oproti běžnému cirkusu nebude mít boční plachty, a tak je v podstatě celé otevřené. Nejen že se nám to líbí vizuálně, ale i v případě nepřízně počasí to umožní divákům nestát na dešti. Zároveň může člověk stát i mimo samotné šapitó, vesele si popíjet pivko a kouřit, a zároveň vše skvěle vidí a slyší!

Z důvodů neschopnosti včas s předstihem nám dát jasné noty, co a jak můžeme v létě provozovat, je kapacita rozdělena na dvě poloviny: LEVÁ a PRAVÁ polovina šapitó (v případě, že vrchnost dovolí, tak se to vše sleje do jednoho kotle), a kapacita je nyní omezena na celkových 1000 osob (500 + 500). Není to na Kabát běžná kapacita, ale je pravdou, že již několik let mluvíme o něčem jako „klubovém Turné“, ale tam by nešlo dodržet jednotný design. Tady to bude ve všech městech naprosto identické, a myslíme si, že to bude mít neopakovatelnou atmosféru.

Vždy je v každém jednom městě jednotné vstupné. Není žádné sezení, žádné lepší a horší místo. Všechna místa jsou si rovna. Kdo kdy přijde, tam holt bude. Mělo by být všude v rámci tohoto areálu k dispozici občerstvení, jako je pivo, nealko, míchané nápoje atd. A bude exklusivní merč (trika atd.) vyrobené speciálně k tomuto projektu, které se budou prodávat výhradně na tomto turné.

Jak se na akci dostanete:

Zadejte název zastávky nebo ulice, odkud chcete vyrazit a najděte si nejlepší dopravní spojení.

GALERIE

Cirkus Kabát 2021Cirkus Kabát 2021Cirkus Kabát 2021 - umístění

VSTUPENKY

V prodeji – bez možnosti rezervace v infocentrech

777,-

MÍSTO AKCE

Národní kulturní památka Dolní oblast Vítkovice

Ruská 2993
Ostrava-Vítkovice
70300


www.dolnivitkovice.cz

DALŠÍ AKCE v místě (21)

+ dalších 13 akcí

Turistická informační centra OSTRAVAINFO!!!

Pobočka Elektra

Infocentrum Elektra

Jurečkova 1935/12

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Věž

Infocentrum Věž

Prokešovo náměstí 1803/8

Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Přívoz

Infocentrum Přívoz

Nádražní 164/215

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Svinov

Infocentrum Svinov

Peterkova 1152/14

721 00 Ostrava Svinov

Pobočka Jih

INFO JIH!!!

Horní 1664/63a

70030 Ostrava - Jih

Tourist Information Offices OSTRAVAINFO