Ostravainfo!!! Oficiální průvodce ostravou

CZ
EN PL DE

Akce v Ostravě

Metal!!! - Barrák music hrad 2021

Metal/alternativa

Metalový festival za účasti českých i zahraničních kapel se vrací s dalším ročníkem

  • 21. srpna 2021
  • 14:00 - 23:59
  • Slezskoostravský hrad

SUICIDAL ANGELS, to je thrash metal z řeckých Atén vznikl v roce 2001. Za svou éru kapela natočila 7 alb, poslední natočila v roce 2019. Během své existence získala kapela tisíce fanoušků po celé Evropě. Těšit se můžete na singly jako Capital of War, Born of Hate, Divison of Blood nebo Endless War a další.

Švédská black metalová kapela VALKYRJA byla založena ve Stockholmu v roce 2004. Mezi původní zakladatele patří pouze kytarista S.W., další členové přišli do kapely později, jsou jimi zpěvák RSDX, bubeník Jocke Wallgren a basák V.P. Skupinu jste mohli několikrát zažít na festivalu Brutal Assault, nyní i na Barrák music hradu.

Divocí thrasheři AMKEN z řeckých Atén dorazí i k nám na Barrák music hrad! V roce 2017 jste je mohli slyšet v rámci klubového koncertu v Barrák music club, nyní bude příležitost pod otevřeným nebem.

Karvinská grind rock´n´rollová kapela G.O.R.E. letos slaví 20 let na scéně a vy to s nimi můžete živě oslavit v rámci metalového odpoledne na Slezskoostravském hradě.

Death metalová kapela Sinister Official z Holandska založená roku 1988 patří mezi nejstarší nizozemské kapely tohoto žánru. Kapela se na krátko v roce 2003 rozpadla, ale netrvalo to dlouho a bubeník Aad Kloosterwaard a baskytarista Alex Paul se ve své tvorbě vrátili zpět k Sinister. V loňském roce vydali nové album Deformation of the Holy Realm.Death-blacková kapela

Darkwind z Frýdku-Místku zahraje v novém složení Drusilla, Blard, Tista a Mephisto. Fanoušci mohli kapelu naposledy slyšet v srpnu 2020 v
Barrák music club. Vy, co jste je nestihli, budete mít příležitost užít si je i jejich nové album.
 
Španělská goregrindová kapela Haemorrhage založená v roce 1990 v Madridu pod původním názvem Devourment. Tuto kapelu miluje nejeden grindcorista rozený metalák. Lékařské overály nasadit a EKG naladit. Kluci to umí rozjet!
 
Trutnovský crossover thrash metal EXORCIZPHOBIA to rozparádí jako vždy ve velkém. Kapela vznikla v roce 2005 pod názvem Deathmarch a o rok později už koncertuje jako Exorcizphobia. Loni vydali nové album Digitotality, které sklízí jen pozitivní reakce.
 
Brutal death-metal CUTTERED FLESH z Karlových Varů založený v roce 2001. Na hradě je přivítáme v sestavě Jirka zpěv, Franz bicí, David kytara a Víťa kytarkytar.
 
DOOMAS je doom-gothic ze slovenské Nové Bani hrající již 15 let. Na festivalu zahrají songy ze svých 3 alb La Muerte, Seven Sins a Lost Angels.

Aktuality na FB události.

Jak se na akci dostanete:

Zadejte název zastávky nebo ulice, odkud chcete vyrazit a najděte si nejlepší dopravní spojení.

GALERIE

Metal!!!Metal!!!

VSTUPENKY

V prodeji

490,- I. vlna předprodeje
590,- II. vlna předprodeje
790,- III. vlna předprodeje


REZERVOVAT VSTUPENKY

MÍSTO AKCE

Slezskoostravský hrad

Hradní 1
Slezská Ostrava
71000


www.slezskoostravskyhrad.cz

DALŠÍ AKCE v místě (55)

+ dalších 47 akcí

Turistická informační centra OSTRAVAINFO!!!

Pobočka Elektra

Infocentrum Elektra

Jurečkova 1935/12

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Věž

Infocentrum Věž

Prokešovo náměstí 1803/8

Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Přívoz

Infocentrum Přívoz

Nádražní 164/215

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Svinov

Infocentrum Svinov

Peterkova 1152/14

721 00 Ostrava Svinov

Pobočka Jih

INFO JIH!!!

Horní 1664/63a

70030 Ostrava - Jih

Tourist Information Offices OSTRAVAINFO