Ostravainfo!!! Oficiální průvodce ostravou

Akce v Ostravě

„Louskáček“ - lední show spojená s baletem

Balet / Tanec

  • 23. listopadu 2024
  • 16:00
  • Ostravar Aréna

Agentura SHOW N1 AGENCY přináší do České republiky nové představení na ledě pro celou rodinu, jaké se v Evropě dosud nekonalo. Ve spolupráci se světoznámou společností Ice Empire, která vytvořila projekty jako Stars on Ice, Champions on Ice a mnoho dalších, a divadlem Wiener Stadt Ballett uvádíme jedinečnou kombinaci lední show a baletu „Louskáček“. Tuto show budou mít možnost vidět diváci jen v 6 zemích Evropy a to v Německu, Francii, Švýcarsku, Rakousku, Slovensku a jsme hrdí, že šestou zemí bude Česká republika.
Jedinečná scénografie představení umožní divákům sledovat nejen vystoupení krasobruslařů na ledě, ale i baletních tanečníků na jevišti. Na ledě bude připravené speciální jeviště, kde se předvedou baletní umělci z divadla Wiener Stadt Ballett. V jejich blízkosti na ledové ploše uvidíte skvělé bruslařské výkony evropských špičkových krasobruslařů, účastníků světových krasobruslařských show, jakož i akrobatická a taneční čísla v podání profesionálních cirkusových umělců a tanečníků na ledě. To vše se spojí do jednoho úžasného celku.
Barevná světelná show, úchvatné kostýmy i neuvěřitelné výkony všech umělců slibují nezapomenutelný zážitek.
Slavný balet Louskáček díky proměnám prostoru na magickou scénu spolu s vizuálními efekty a multimediálními technologiemi ukáží známý příběh novým způsobem, aby překvapil a učinil show atraktivní i pro nejmladšího diváka.
Představení bude doprovázet slavná baletní hudba P. I. Čajkovského, kterou speciálně nahrál symfonický orchestr pro tuto příležitost.

Příběh Louskáčka: Děj se odehrává na Štědrý večer v domě lékaře Stahlbauma s jeho manželkou a dvěma dětmi, dcerou Marií a synem Franzem. Mariin kmotr, Drosselmeyer, jí přináší dárek, loutku vojáka jménem Louskáček, o kterém jí vypráví krásný příběh plný zázraků. Slavnostní večer pomalu končí a hosté odcházejí. Marie se vrací do obývacího pokoje, aby se ještě jednou podívala na Louskáčka, který zůstal pod vánočním stromečkem a najednou se všechno mění. Strom roste as ním se i místnost mění v obrovskou halu. Hračky, jako i Louskáček, ožívají a v místnosti se objevují myši v čele s Myším králem. Proti nim stojí odvážný Louskáček s malou armádou vánočních hraček. Marie se stává součástí tohoto nezapomenutelného dobrodružství, protože neopustí svého hrdinu a pomáhá mu.

GALERIE

„Louskáček“ - lední show spojená s baletem

VSTUPENKY

V prodeji

1390,- / 1190,- / 940,- / 860,- / 780,-


REZERVOVAT VSTUPENKY

MÍSTO AKCE

Ostravar Aréna

Ruská 3077/135
Ostrava-Zábřeh
70030

www.arena-vitkovice.cz/cs/ostravar-arena 


   

DALŠÍ AKCE v místě (7)

Turistická informační centra OSTRAVAINFO!!!

Pobočka Elektra

Infocentrum Elektra

Jurečkova 1935/12

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Věž

Infocentrum Věž

Prokešovo náměstí 1803/8

Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Přívoz

Infocentrum Přívoz

Nádražní 164/215

702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Pobočka Svinov

Infocentrum Svinov

Peterkova 1152/14

721 00 Ostrava Svinov

Pobočka Jih

INFO JIH!!!

Horní 1664/63a

70030 Ostrava - Jih

Tourist Information Offices OSTRAVAINFO